Gospodarka on-line

interesujący serwis tematyczny!

Posted by admin On September - 11 - 2017
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, gdzie niejedna przychodnia opieki zdrowotnej – poczynając od jednoosobowych gabinetów, poprzez przychodnie, aż po kliniki, ma możliwość zapewnić sobie niezbędne produkty i aparaturę, które używane muszą być w codziennej pracy z pacjentami.

Odbiorcą towarów sprzedawanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego mogą być zarówno lekarze wszystkich specjalizacji, jak i położne, psycholodzy, rehabilitanci, dentyści, ponad to również ratownicy medyczni. Wszystkich im hurtownia materiałów medycznych wspomaga w codziennej pracy zapewniając wysokiej klasy, świetne sprzęty dla ochrony zdrowia i wyspecjalizowane akcesoria.

Co jest możliww znaleźć w sklepie medycznym? Zaopatrzenie to produkty z kilkunastu różnych specjalności, które obejmują nie tylko produkty medycyny ogólnej, przez środki opatrunkowe, meble medyczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i dla ratownictwa medycznego.

Hurtownia materiałów i innego zaopatrzenia dla medycyny zaopatruje również laboratoria medyczne, mając w ofercie szeroką gamę materiałów i akcesoriów z tej dziedziny. Niektóre z marek, jakich produkty można znaleźć w ofercie to na przykład Menzel Glaser, Cormay i Alpha Diagnostics.

Hurtownie medyczne oferują produkty, które zaopatrują także centra rehabilitacji oferując meble, podnośniki rehabilitacyjne, asortyment kinezyterapii oraz wózki inwalidzkie i inne.

Sekcja zajmująca się tematyką radiologii w hurtowni ma w ofercie sprzęt dla centrów radiologicznych, odzież ochronną, materiały radiologiczne, odczynniki, jak również bobixy.

Polecamy
Centrum zaopatrzenia medycznego

Z kolei materiały i asortyment dentystyczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje aż 8 000 towarów dedykowanym dla dentystów, ortodontów oraz techników dentystycznych. Oferowane towary importowane są od renomowanych firm, wśród nich są między innymi: Lascod, Nordiska, Voco. W dostępnym asortymencie znajduję się też firmy krajowe, producenci takich produktów na przykład Poldent czy Tzmo.
Dostępne są towary takie jak materiały jednorazowego użytku takie jak kompozyty oraz masy wyciskowe; materiały tymczasowe, leki, narzędzia endodontyczne oraz różnego rodzaju masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany tutaj niewielki opis asortymentu hurtowni materiałów medycznych to tylko wycinek tego, co znajduje się nie tylko w punktach sprzedaży, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sprzedaży online.

Comments are closed.