Gospodarka on-line

interesujący serwis tematyczny!

Posted by admin On September - 11 - 2017
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Jeśli dręczysz się z powodu nieprawidłowej konstrukcji warg sromowych czy łechtaczki, miewasz problem z odczuwaniem przyjemności w pożyciu erotycznym warunkowany zmianami albo uszkodzeniami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego lub, z powodów subiektywnych, chcesz zmodyfikować kształt okolic intymnych – ginekologia estetyczna ma dla szereg opcji, które w łatwy sposób rozwiążą Twoje bolączki i wydatnie polepszą komfort życia.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród ciekawszych możliwości ginekologii plastycznej jest użycie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem tego lasera rekomendowany jest w przypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak również w przypadkach innych nieprawidłowości. Laser jest wykorzystywany też dla rozwiązania odmiennych problemów natury ginekologicznej – dokładne elementy planowanego leczenia i sposób jego dopasowania do konkretnej sprawy ustalane są w momencie pierwszej konsultacji ginekologicznej.

Efekty zabiegu potrafią przerosnąć założenia, bowiem zapewnia on powrót naturalnego pH pochwy, poprawia jej nawilżenie, zwiększa odczuwanie satysfakcji seksualnej i zmniejsza problemy związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu może być w praktyce bezbolesna oraz bardzo sprawna, Czas gojenia, porównując do klasycznych sposobów jest bardzo króciutki, a dyskomfort z nim połączony – nieduży.

Zapoznaj się z ofertą:

Wrocław ginekolog

Przebieg zabiegu

Cały zabieg to nie więcej niż kwadrans i nie powoduje bólu. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, który powoduje skurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a co za tym idzie – przywraca prawidłowe funkcjonowanie całego układu moczowego.
Rezultatem może być polepszenie jakości życia oraz psychicznej stabilności, oraz radości życia.
Zaraz po leczeniu możliwy jest bezzwłoczny powrót do normalnych czynności.

Trapi Cię problem z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, ból w czasie uprawiania seksu, swędzenie lub palenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz rosnące problemy w czerpaniu satysfakcji w kontaktach intymnych? Chciałabyś poprawić estetykę warg sromowych? Odczuwasz problem z akceptacją wyglądu własnych okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ zabieg Aphrodite, który w 15 minut potrafi usunąć Twoje problemy, jakie dotychczas wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Comments are closed.